Opinie

OPINIE PACJENTÓW

Doradca żywieniowy: dr n. med. Magdalena Golachowska

***********
Barbara R.: Porada żywieniowa była dla mnie bardzo pomocna. Wcześniej już z przyczyn zdrowotnych zaczęłam dość mocno interesować się wskazaną dla mnie dietą, ale porada rozwiała wszystkie moje wątpliwości jakie miałam. Nauczyłam się nowych rzeczy, o których zwyczajnie nie miałam pojęcia. Informacje były przedstawione w przystępny sposób, dlatego do dziś chętnie uczęszczam na wykłady, które są jasne przejrzyste i dostarczają wielu informacji mnie akurat interesujących i mam nadzieje, że będzie ich coraz więcej ;)
***
Marcin H.: Plusy:
? szeroka wiedza i holistyczne spojrzenie na problem
? przełożenie skomplikowanych terminów medycznych na prosty i zrozumiały język dla zwykłych konsumentów
? indywidualne podejście i próba zrozumienia poszczególnego przypadku
? propozycja dietetyczna możliwa do wdrożenia, z dnia na dzień?
******

 

OPINIE KURSANTÓW

KURS dla specjalistów:
?Psychodietetyka ? innowacyjne podejście do leczenia nadwagi i otyłości?
część dietetyczna: „Podstawy dietetyki” (dr n.med. Magdalena Golachowska)
część psychologiczna: „Podstawy psychodietetyki” (dr Anna Januszewicz)
Gdynia, Wrocław

*******
Marzenna Kuchnowska-Kidawa: Duża satysfakcja z udziału w szkoleniu. Wyrazy szacunku za wiedzę i elastyczność w jej przekazywaniu.
***
Milena Czarnota: Wyżej wymieniona konferencja była rzetelnie przeprowadzona, zawierała dużo szczegółowych i istotnych informacji.  Pani Anna oraz Pani Magdalena były w pełni zaangażowane i przygotowane by szkolenie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze. Informacje przekazane przez w/w wykładowczynie były istotne i na pewno podniosły naszą wiedzę dotyczącą podejścia do pacjenta z problemami żywieniowymi. Serdecznie polecam wyżej wymienione szkolenie każdej osobie, która chciałaby pogłębić swoją wiedzę, bo naprawdę warto.
***
Natalia Duraj: Szkolenie ciekawe, w szczególności część związana z psychodietetyką.
***
Karolina Misiak: Miło i jasno :)
***
Magdalena Skowron: Magda Golachowska jest doradcą żywieniowym z ogromną wiedzą teoretyczną i wykorzystywaną w praktyce. Przekazywane treści przez Magdę były klarowne i oparte na przykładach z życia codziennego. Szkolenie wyjaśniło mi wiele kwestii związanych z aspektami biochemicznymi. Jedyna czego zabrakło, to ćwiczenia praktyczne, które powinny zostać przeprowadzone na zajęciach, np. liczenie zapotrzebowania energetycznego.
***
Michał Juraszczyk: Szkolenie interesujące, z wiedzą przekazaną w sposób praktyczny w przełożeniu na dzień codzienny, w sposób zrozumiały i prosty.
***
Anna Gawlik: Wiedza przekazana przez dwa dni była bardzo szczegółowa i konkretna. Mogę ją wykorzystać w życiu prywatnym, aby wzmocnić swój organizm i zdrowie oraz w pracy.
***
Kamila Śmietana: Szkolenie bardzo, bardzo ciekawe ? wiele cennych, nowych informacji. Pani Magda to szkolenie prowadziła wzorowo. Bardzo jestem zadowolona. Oby więcej takich szkoleń ;)
***
Anita Makowska-Al Nabbool: Bomba informacyjna przekazana w niesamowicie przystępny i ciekawy sposób.
***
Damian Buła: Bardzo ciekawe szkolenie. Prowadząca posiada ogromną wiedzę, którą skutecznie przekazywała w praktyce. Jestem bardzo zadowolony. Mimo tego, iż posiadałem już wiedzę z podstaw dietetyki to z jednej strony była to dobra powtórka, z drugiej zaś poszerzyłem swoją wiedzę o nowe informacje. Byłem pozytywnie zaskoczony tym jak prosto i skutecznie przekazywane nam były bardziej złożone kwestie. Dobrze się słuchało – aż nie chciało się wychodzić :)
*****

Szkolenie: ?Nic nie jem a tyję, jestem na diecie a nie chudnę ? aspekty fizjologiczne i biochemiczne wpływające na masę ciała.?

Prowadząca: dr n. med. Magdalena Golachowska, Wrocław

*******
Martyna Frańczak: Szkolenie bardzo dobrze przygotowane ? wyczerpujące temat. Dobrze zaprezentowane ? w przystępny sposób. Ciekawe i praktyczne informacje.
***
Dorota Masłowiec:  Szkolenie w ciekawy i przystępny sposób systematyzuje wiedzę.
***
Justyna Izydorczak: Szkolenie było świetnie przygotowane i bardzo interesujące. Wiele nowych rzeczy się dowiedziałam. Na pewno skorzystam z innych szkoleń prowadzących przez Panią Magdalenę Golachowską.
***
Marta Dul: Treściwe, spełniające oczekiwania. Podobały mi się również ćwiczenia.
***
Magdalena Skowron: Szkolenie konkretne i na temat, podczas którego zostało przekazanych wiele przydatnych oraz praktycznych informacji zarówno dla doświadczonych dietetyków, jak i tych początkujących. Przyjazna atmosfera podczas zajęć.
*******

 

Szkolenie: ?Podstawy żywienia w sporcie?

Prowadząca: dr n. med. Magdalena Golachowska, Wrocław

Beata Gąsewicz: Bardzo jasno i klarownie wytłumaczone zagadnienia. Wiedza przekazana w sposób ciekawy. Wszystko zostało podane na talerzu, teraz nasz ruch na wykorzystanie wiedzy.
***
Joanna Susmanek: Bardzo fajne szkolenie. Nowoczesna wiedza (duży plus!), przekazana zwięźle i atrakcyjnie!
***
Urszula Bąchor: Szkolenie przeprowadzone w ciekawej formie. Imponująca wiedza prowadzącej.
***
Anna Cendry: Bardzo konkretne informacje zostały przekazane. Pani dr n.med. Magdalena Golachowska bardzo dobrze przygotowana merytorycznie i praktycznie do prowadzenia kursu.
***
Paulina Pastuszka-Sarnecka: Bardzo dobre szkolenie, przydatne informacje.
***
Wiktoria Wrońska: Szkolenie bardzo ciekawe, dowiedziałam się wielu nowych rzeczy. Prowadzone w bardzo przejrzysty i profesjonalny sposób ? przez ponad 3 godziny słuchałam z pełnym zainteresowaniem, co prawie nigdy nie zdarza się na wykładach na uczelni.
***
Paulina Kulczycka:  Bardzo ciekawe szkolenie, przedstawione w sposób przejrzysty, usystematyzowany. Pozwoliło mi rozwiać pewne wątpliwości odnośnie żywienia. Bardzo dobry kontakt z niezwykle sympatyczną trenerką.
******

Szkolenie: ?Suplementacja w odchudzaniu i w sporcie?

Prowadząca: dr n. med. Magdalena Golachowska, Wrocław

Marta Wudniak: Szkolenie przygotowane bardzo profesjonalnie. Dostarcza przegląd najważniejszej wiedzy z zakresu suplementacji, pozwoliło mi uzupełnić wiedzę w tym zakresie. Przekazano dużo rzetelnej wiedzy nie tylko na ogólnym poziomie.
***
Magdalena Skowron: Szkolenie spełniło moje oczekiwania odnośnie stosowania odżywek i suplementów diety w sporcie.
*****

Szkolenie ?Żywienie w chorobach tarczycy?

Prowadząca: dr n. med. Magdalena Golachowska

Anna Żurek: Niezwykle wartościowe szkolenie. Bardzo dokładnie omówione zagadnienia związane z tematyką. Prowadząca wchodziła w polemikę z uczestnikami, dzięki czemu przekazała dodatkową wiedzę wychodzącą poza zakres materiałów szkoleniowych.
***
Marta Dębek: Bardzo profesjonalne szkolenie. Wiedza przekazana bardzo praktycznie.
***
Agnieszka Kubica-Pogorzelczyk: Szkolenie bardzo ciekawe, prowadzone w rzetelny sposób, wiele wiadomości przydatnych w zawodzie dietetyka.
***
Marta Zielińska: Szkolenie bardzo ciekawe , systematyzuje dotychczasową wiedzę i uzupełniające ją o nowe informacje. Myślę, że szkolenie dotyczące coraz częściej występujących jednostek chorobowych jest niezwykle potrzebne zarówno dietetykom jak i pacjentom.
***
Martyna Olko: Szkolenie było prowadzone w sposób konkretny, zrozumiały, mnóstwo dodatkowych informacji, nie tylko czytanie ze slajdów. Ciekawe informacje dotyczące dietetyki i psychodietetyki.
***
Magdalena Skowron: Dużo praktycznych informacji. Wiele zaleceń dotyczących problemu. Prowadząca= ogromna wiedza. Przyjemna atmosfera podczas szkolenia.
***
Agnieszka Pocian: Treści przekazane w interesujący sposób, teoria uwieńczona ćwiczeniami praktycznymi, godne polecenia.
***
Agnieszka Swadźba: Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób prosty, zrozumiały. W programie przewidziane zostały elementy praktycznego wykorzystania wiedzy, czynne uczestnictwo w zajęciach.
***
Małgorzata Czerwińska: Szkolenie bardzo ciekawe. Pani szkoleniowiec niezwykle kompetentna i sympatyczna. Poszerzyła moją wiedzę na temat choroby tarczycy.
***
Małgorzata Mleko: Szkolenie prowadzone przez Panią Magdalenę Golachowską (?Żywienie w chorobach tarczycy?) całkowicie spełniło moje oczekiwania. Materiały i wiedza, którą nam przekazała są bardzo interesujące, zawierają dużo ważnych i ciekawych informacji. Polecam każdemu, kogo interesuje taka tematyka.
***
Natalia Ozierańska: Szkolenie niesamowicie inspirujące. Uzyskałam wiele odpowiedzi na nurtujące pytania. Ciekawe informacje, na pewno wprowadzę je w życie.
***
Łukasz Horbacz: Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolony.
***
Anna Bartnik: Bardzo dobrze przygotowane szkolenie, przedstawione w przystępny sposób i dokładnie wyjaśnione zagadnienia przedstawione w czasie prezentacji.
***
Anna Grzesiak: Szkolenie bardzo interesujące i wyczerpujące temat.
***
Alan Gasiński: Szkolenie pouczające, satysfakcjonujące i w sympatycznej atmosferze. Czego chcieć więcej?
***
Daria Ciesielska: Szkolenie z żywienia w chorobach tarczycy bardzo rozświetliło mi drogę w konstruowaniu jadłospisów i poprawy ich jakości. Szkolenie poprowadzone w bardzo jasny i komunikatywny sposób. Mam nadzieję, że będę miała okazję pojawić się w Instytucie Psychodietetyki u Pani doktor na innych szkoleniach. Dziękuję.
*****